Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıhun en cesim oranda ilaç mideerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu cesim adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği kayranı büyültmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın haber nişanarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen kafaarı manaında ülkesini geceli gündüzlü oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi kafavuruları ile bile meşhurdur. 143 adet kafavurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu acil vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında çıktı sağlıklı bir kompetan olmasıyla omuz omuza kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda cesim bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kat güruhlen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise kamu ortada en çok buluş belgesi kafavurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Insanı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası sayesinde doğru işçiliklere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş geceli gündüzlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza bulunmak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek adamlık tarihine cesim bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile temelı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ayırmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Tek malum şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (cihet etki) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Kül çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biraşırı şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Medarsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta cihetıkların geçmesi midein makul bir hinı beklesek bile bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile mideerisinden hafif bir biçimde tedavi edebilmek midein bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel işçiliklev bozukluğunu da tedavi buyurmak midein kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış acıe karşı mukavim ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi kafavurularının 2000 adetine yakının doğru sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işçilikleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun süreli kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri soy istirahatlarine sunulan mütebaki cihan toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding El Kurulu Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına binalabilecek en doğru katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine cesim miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da cesim vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde arz kayran gayrı bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok cesim bir oranda farmasötik bileabat patentinin doğru sahibi olması ve kafavurusunu ilk karşılayıcı erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın esas ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık kayranında çkırmızıışmalarını geceli gündüzlü rahatleterek geceli gündüzlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı kere Türkiye Yılın Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil dar haricinde doğrusu kürevi anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı otların önlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza doğru işçiliklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşırı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda arz kayran bir kızıl sahası ile omuz omuza kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit bedel yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a bağımlı maden ruhsatları ile sağlamlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal zir binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak işçiliktiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.kez ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen alfabelı açıklamada fikirlerine arz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye cesim munzam bedel mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise doğal malzeme binasındaki tırı vırıluklar sayesinde koca derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt en planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz kayran ayrıntılara gereğince üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir