Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman nokta aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabil yanma davranışlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan zevat bağırsakin bir almaşık olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek bağırsakin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en önemli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışkatilklarını tağyir etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak bağırsakin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşır olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanmaı bağırsakin tasarlanmıştır. Alet, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bağırsakindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması alegori, buharlaşması nedeniyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara gereğince daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek bağırsakin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanmaı da yerel yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanmaı nedeniyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil öbür duman ürünleri kabil bağımlılık örgücı olabileceği konusunda ikazlar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı mizaç örgütleri, Heets kabil duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve öbür mizaç sorunlarına niçin olabileceğinden endişe etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla alay malay, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara gereğince daha azca zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan zevat bağırsakin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara gereğince daha azca zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yaraşır şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine yaraşır şekilde kullanmalıdırlar.

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir