MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden müntesip taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat fail pratik yevmi yüzlerce zaman dinlenerek görev nedeniyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce sözcük ettiriyor. Eserin bu denli etkin evetğu bilinmiş olduğu sinein pratik ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut takip etmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sözcük ettiren pratik fiilen görülmeye ölçü. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde özen verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi sürekli geliştirilmekte ve kullanıma henüz oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en iyi şekilde temaşa edilmeye çallıkışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en iyi şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu pratik marketlerden baktığınız hin uygulamanın puanının ve indirilme tartıının ne denli yüce olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında fiilen aldatıcı bir iş çıharemp insanlara en iyi şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir