mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, bitiren gruplarının kızılışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme onarmak isteyen kişiler, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip kızılışdataş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun taliı sıra iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği çıplak mevcut itibar kartları kompradorlığı yardımıyla olabilir.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Geriış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden mevcut bitiren gruplarının kızılışdataş kızılışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı bitiren gruplarının itibar ve banka kartı yöntemi ile kızılışdataş yapmayı yeğleme ederken itibar kartı ve banka kartı bulunmayan kişiler ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri yeğleme ederek kızılışdataş yamayı yeğleme eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kafaladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait insan ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini harcamak gerek. Kısaca kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi konum saha e- kâr firma bölgeleri ulaştığı hedef kesime bir yeni takım henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine konum vererek, hedef kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir