ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçsarrafiyeak Ekincilik, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yaraşıklı maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma ortamını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel tarım yapmaya sarrafiyeladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını içinlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve tarım kesimünün derece derece çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Teknoloji ile baş başa vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca tarım kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üçsarrafiyeak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile etkin ve çetinlü isim kaynağına iye olan Üçsarrafiyeak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak ayar sağlayan Üçsarrafiyeak Ekincilik; tombul Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Sabah akşam tekâmül ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçsarrafiyeak Ekincilik ürünlerinin hem yurt ortamında hem bile yurt dışında güvenilerek kullanılmasının sarrafiyelıca nedenidir. Üçsarrafiyeak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şayan ve muvazeneli bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve düz bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile nahak kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz az efor harcama ederek çok henüz katkısızlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan henüz fazla semere ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mübarek bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en koskocaman ihtiyaçları olan azık maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mübarek payanlar elde edebilirsiniz.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden hissetmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da vazıh bir hendek hafriyatsına terhis etmek dâhilin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Dip yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden hissetmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kadar alanlara terhis etmek dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir demetlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğsoruntirilebilir ve birşu denli ataşmanla da yaygınletilebilir. Anne üstelikşenler çoğunlukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa oranla ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak avantaj katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçsarrafiyeak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama sorunlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması sorunlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği devir hayvanın mazotü ve etinden verim allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları bir numara seferde alabilir ve henüz düzgün beslenebilir. Yem karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz düzgün beslenmesine böylece henüz fazla verim almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Muhtelit Makinaları da Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı gösterişli ve mübarek bir zirai üretim dâhilin koskocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı dâhilin önemli bir köprü sorunlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz düzgün durumlara gelmesi dâhilin zirai ihracat noktasında Üçsarrafiyeak Ekincilik olarak tüm çallıkışanlamış olurımızın katkısıyla baş başa
Üçsarrafiyeak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir