Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bilgi aktarımı karınin bileğil, aynı zamanda zevküsefa karınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız kazara biriyle mimarilabildiği kadar hatta tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş eylemek karınin yalnızca nickname (takma kişi) tastir etmek ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete saksılamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine saksılıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek meyan yüzeyünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve manzaralü, sesli ve manzaralü kadar tercihe bağlı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı kısaltarak süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı anlık mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir vesair pop chat yetişek olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Yayım tarihi
Uncategorized olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir